THE VODKA FACTORY

WE ENGINEER VODKA
Berlat Grupa ir viens no vadošajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem Baltijā. Mūsu rūpnīca tika dibināta 1993. gadā kā kopuzņēmums ar vācu kompāniju "Berliener Barensiegel", bet tagad tā pieder Latvijas pilsoņiem, kas 2002. gadā pārņēma uzņēmumu. Galvenais birojs un rūpnīca atrodas netālu no Rīgas, pilsētā Ādaži.

Galvenais produktu klāsts ietver visa veida degvīnus, kā arī citus stipros alkoholiskos dzērienus, piemēram, brendija tipa, džins un rūgtie dzērieni.

Degvīns un pārējie mūsu produkti ir plaši pārstāvēti visās labi zināmās mazumtirdzniecības ķēdēs Baltijā - RIMI, Maxima, Norfa, Mego un citi.

Mēs eksportējam mūsu produktus, kā arī mūsu klientu privāto preču zīmju dzērienus uz Ķīnu, ASV, Izraēlu, Spāniju, Itāliju, Indiju un citām pasaules valstīm.

About us 1
Rīgas vairumtirdzniecības loģistikas centrs importē un izplata visu veidu alkoholiskos dzērienus, piemēram, sarkanā un baltā vīna, brendija, konjaka, viskija, ruma un kokteiļu importēšanu un izplatīšanu no pasaules slavenajiem zīmoliem. Ārvalstu ražotāju skaits ir vairāk nekā 100 uzņēmumu.
About us 2
Rūpnīcā ir trīs atsevišķas, pilnībā automatizētas iepildīšanas līnijas ar jaudām no 100 ml līdz 1750 ml, kas ļauj izmantot dažādu veidu pudeles un formas. Mums ir arī atsevišķa bag-in-box līnija priekš stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem 3 litru maisos. 2020. gadā mūsu uzņēmums ir saražojis vairāk nekā 8500000 pudeles.
About us 3
Berlat Grupai ir divas akcīzes noliktavas Ādažos un Rīgā ērtākai un ekonomiski izdevīgai produktu uzglabāšanai un sūtīšanas vajadzībām. Mūsu kopējā produktu un materiālu noliktavas ietilpība pārsniedz 6000m2.
About us 4
Berlat Grupa ir pabeigusi 2016. gadu ar kopējo apgrozījumu virs 30 miljoniem eiro. Mūsu ražotnē ir 30 darbinieki, un izplatīšanas centram ir 65 darbinieki.